Galatasaray’dan resmi Bafetimbi Gomis açıklaması!- Gs Tv

Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, Kasımpaşa maçında baygınlık geçiren Bafetimbi Gomis hakkında açıklamalar yaptı.

Url

KasımpaşaGalatasaray maçında baygınlık geçiren Bafetimbi Gomis hakkında Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce’den açıklama geldi.

“OYNAMASINA İZİN VERDİK ÇÜNKÜ…”

Gomis’in maça devam etmek istediğini ve bunda bir sakınca olmadığını belirten Yener İnce, “Gomis maça devam etmek istedi. Daha önce benzer bir şekilde 3, 4 kez devam etmişti. Tıbbi bir sakınca yok. Öyle oynarsan, Fransa Milli Takımı olsun, bu olayı yaşadığı hiçbir yerde bir şey konamamış. Oynamak istediğini o söyledi. Gomis, Fransa Milli Takımı’nda yaşayıp maça devam etmiş. Marsilya’da 3 kez yaşayıp maça devam etmiş. Biz maça devam etmeme konusunda ısrarcı oluyoruz. Netice itibariyle ısrarla maça devam etmek istedi. Daha önceki testlerde maça devam etme konusunda sakınca olmadığı için biz de oynamasına izin verdik” ifadelerini kullandı.

SERDAR AZİZ’İN DURUMU…

İkinci yarıda yerini Eren Derdiyok’a bırakan Serdar Aziz’in durumu hakkında da konuşan İnce, “Serdar Aziz penaltı pozisyonunda darbe aldı. Onun da durumuna bakacağız” dedi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayınGalatasaray transfer haberleri 3 TL’ye son model BMW kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!

Kaynak : http://m.sporx.com/galatasaraydan-resmi-bafetimbi-gomis-aciklamasi-SXHBQ688589SXQ

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.