Alkışlar yönetime- Gs Tv

Url

Galatasaray’da Radamel Falcao transferi taraftarı coştururken, yönetim de derin bir ‘oh’ çekti. Kolombiyalı yıldızı uzun süren pazarlıklar sonucu Monaco’dan ‘bonservis bedeli’ ödemeden almayı başaran başkan Mustafa Cengiz ve ekibi, haklı olarak övgüleri de topladı. Maddi sıkıntılara, UEFA’nın Finansal Fair Play kurallarıyla ilgili sıkı denetimine ve bir de kongrede ibra edilmemelerine rağmen yapılan 10 transfer ve Luyindama’nın bonservisinin alınması büyük başarı olarak değerlendiriliyor.

HEPSİNE 10.5 MİLYON EURO!
Dünyaca ünlü Kolombiyalı yıldızın yanı sıra Nzonzi, Seri ve Babel gibi kaliteleri tescilli isimler ve kadro derinliği için alınan Adem Büyük, Jimmy Durmaz, Emre Mor, Şener Özbayraklı, Okan Kocuk ve deneyim kazanması için Almeria’ya kiralık verilen Valentine Ozornwafor’un transferi için kasadan sadece 10.5 milyon euro çıktı. Bu da yönetimin artı hanesine yazıldı. Yapılan bu transferler Galatasaray’ın market değerini ise 120 milyon euro’nun üstüne taşıdı. Cimbom bu alanda da rakiplerine büyük fark attı.

BABEL’DEN 2 GOL
Yeni transferler takıma katkı vermeye başladı. Ryan Babel oynadığı 4 resmi maçta 2 gole imza atarken, Adem Büyük Kayseri’de attığı golle 3 puanda büyük rol oynadı. Nzonzi orta sahayı toparladı. Kırmızı kart gören Seri ve Emre Mor’un da takıma alıştıklarında önemli işler yapması bekleniyor. K ampın yıldızı Jimmy Durmaz ve sakat olan Şener ise rotasyon oyuncuları olacaklar.
İkinci Başkan Albayrak, Falcao ve ailesi ile dün uçağa binmeden önce sosyal medya hesabından bu fotoğrafları paylaşıp, “Geliyoruz” dedi. Kolombiyalı yıldızın transferi için büyük emek harcayan, Devler Ligi kurası sonrası Fransa’da kalarak işi bitiren Albayrak, uçakta Falcao’nun eşi ve çocukları ile oynayıp, tezahürat yaptı.

Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2019/09/02/alkislar-yonetime

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.