Benfica raporu Terim'in eline geldi!- Gs Tv

Url

Rakibin 27 dakikada 3-0 geri düşmesinden sonra ikinci yarıda da ilk 15 dakika maçın 6-0’a geldiği raporu geldi. Rakibin kalitesinin çok düşük olduğunun yer aldığı raporda dikkat çeken noktalar şunlar oldu;

Topa sahip olma yüzdelerine göre yüksek miktarda pozisyon yarattılar. Rakipten topu sık çaldılar. Ara paslarından, uzaktan şutlardan, duran toplardan ve kanatlardan pozisyon yarattılar. Bitiricikleri iyiydi.

Oyunu defansın sağından Almeida kurdu. Ruben Dias defansta ilk topa dokunan ve oyunu başlatan isimdi. 8 kilit pas veren Pizzi maçın tüm kilidini çözdü. Ayrıca yaptığı 9 ortadan 7’sinde isabet sağladı. 72’de oyuna giren Jonas da 3’te 3 isabetli şut atıp 2 gol buldu.

Bu arada Benfica’nın Galatasaray karşısında sakatlıkları geçen Conti, Jardel, Ebuehi ve Fejsa’dan yararlanıp yararlanmayacağı belli olmadı.

BENFICA’NIN HOCASINDAN GALATASARAY MAÇI SÖZLERİ

10-0’lık Nacional galibiyeti sonrasında Benfica’nın genç hocası Bruno Lage’ye, "Bu sonuçla taraftarlara bir söz verebilir misiniz?” sorusu soruldu. Lage’nin cevabı ise, "Söz veriyorum yarın sabah 10:30’dan itibaren Galatasaray’la oynayacağımız maç için idman sahasında olacağız” cevabını verdi.

Bu arada Benfica rövanş maçının biletlerini takımın resmi üyelerine 10, diğerlerine ise 20 euro’dan satmaya başladı.

Kaynak : http://www.fotospor.com/haber-benfica-raporu-terimin-eline-geldi-316305

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.