Diyarbakırlı anneden Galatasaray’a çağrı: Oğlumu terörün elinden kurtaralım- Gs Tv

Url

Diyarbakır’ın Eğil ilçesine bağlı Rahman köyünde yaşayan Çetinkaya çiftinin 17 yaşındaki oğulları Süleyman Çetinkaya 30 Ağustos 2019 tarihinde terör örgütü PKK tarafından kandırılarak dağa kaçırıldı. Anne ve babası çocuklarının bulunması için şimdi HDP Diyarbakır binasının önünde nöbet tutuyorlar.

Anne Fevziye, oğlu Süleyman’ın futbolcu olmak istediğini ve Galatasaray takımın çok sevdiğini Galatasaraylı olduğunu söylüyor.
Bundan dolayı da çocuğunun bulunması için Galatasaray camiasından yardım bekliyor.

“BEN ÇOCUĞUMUN DAĞDA DEĞİL FUTBOLCU OLMASINI İSTİYORUM”
Gözü yaşlı annesi, Galatasaray camiasına seslendi ve şunları söyledi: “Oğlum kaleciydi, Galatasaraylıydı, futbolcu olmak istiyordu. Onu elimizden alıp dağa götürdüler. Ne olur sesimizi duyun bize destek olun. Ben çocuğumun dağda değil futbolcu olmasını istiyorum.”

HDP DİYARBAKIR BİNASININ ÖNÜNDE NÖBET TUTUYORLAR
Şaban ve Fevziye Çetinkaya ailesi, çocuklarının bulunması için şimdi HDP Diyarbakır binasının önünde nöbet tutuyorlar. Gözü yaşlı anne, her gün oğlunun giydiği Galatasaray formasına sarılıp, gözyaşı döküyor.

Diyarbakırlı anneden Galatasaray'a çağrı: Oğlumu terörün elinden kurtaralım Diyarbakırlı anneden Galatasaray’a çağrı: Oğlumu terörün elinden kurtaralım

Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2019/09/11/diyarbakirli-anneden-galatasaraya-cagri-oglumu-terorun-elinden-kurtaralim

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

%d blogcu bunu beğendi: