El Tigre şov başladı- Gs Tv

Url

Galatasaray’ın almak için iki ay uğraş verdiği ve taraftarların göklere çıkardığı Falcao bu büyük ilginin karşılığını vermeye başladı. Taraftarlarla kurduğu sıkı bağ, sempatik tavırları hanesine artı olarak yazılırken saha performansı da Galatasaray’ın ne kadar doğru bir tercih yaptığını ortaya koymaya başladı. Takıma katıldığı andan itibaren ekstra çalışmalar yapan ve profesyonelliği ile alkış alan El Tigre (Kaplan) lakaplı Falcao dünkü idmanda da öne çıkan isimdi.

İLK 11’İ GARANTİLEDİ
Antrenmanın ana bölümünde A takım ile U19 takımı, 11’e 11 çift kale maç yaparken tüm gözler Kolombiyalı yıldızdaydı. Takıma kısa sürede uyum sağlayan Falcao, 4-0 kazanılan karşılaşmada futbolu ve attığı 2 golle dikkatleri üzerine çekti. Galatasaray’ın diğer gollerini Emre Mor ve Ömer kaydetti. Gelecek hafta Kasımpaşa karşısında ilk 11’de forma giymeyi garantileyen Falcao’nun zorlu maçlarda takımın en büyük kozlarından birisi olacak gibi görünüyor.

FALCAO’DAN YARDIM İSTEDİ
Falcao için düzenlenen “Hoş geldin partisi” dünyanın hala gündeminde… Kolombiya’da ise birinci gündem maddesi. Falcao için yapılan gösteriden çok etkilenen Kolombiya Milli Takımı’nın eski yıldızlarından Ivan Cordoba, bir süredir ortadan kaybolan James Rodrigues’e de G.Saray’a transfer olmayı teklif etti. “Bence Falcao, James’in Galatasaray’a gitmesinde yardımcı olmalı” yorumunu yaptı.

Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2019/09/08/el-tigre-sov-basladi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

%d blogcu bunu beğendi: