Galatasaray-Başakşehir maçının biletleri satışa çıkıyor!- Gs Tv

Url

Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında lider Galatasaray en yakın takipçisi Medipol Başakşehir’i 19 Mayıs Pazar günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da ağırlayacak. Şampiyonluk düğümünün çözüleceği dev mücadelenin başlama düdüğü saat 19.00’da çalacak.

Bu mücadeleyi stattan takip etmek isteyen taraftarlar Galatasaray Başakşehir maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak sorusuna yanıt arıyor. Peki belki de şampiyonun belirleneceği Galatasaray Başakşehir maçı biletleri ne zaman satışa çıkıyor, Galatasaray Başakşehir maçı biletleri ne kadar?

Bugün öğlen saatlerinde Galatasaray resmi web sitesi üzerinden konuyla ilgili bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre Galatasaray Başakşehir maçı biletleri 14 Mayıs Salı günü Beyoğlu GSStore, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı passolig çağrı merkezinden satışa sunulacak. Bu kritik mücadeleyi canlı olarak takip etmek isteyen futbolseverler maç biletlerini bu adreslerden temin edebilirler.

Galatasaray Medipol Başakşehir maçı bilet fiyatları da belli oldu. Buna göre en düşük bilet fiyatı 150 TL, en yüksek bilet fiyatı ise 1000 TL olarak belirlendi.

Galatasaray resmi web sitesi üzerinden yayımlanan duyurunun tamamı;

“Futbol takımımız Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis 33. hafta maçında, 19 Mayıs 2019 Pazar günü saat 19:00’da Medipol Başakşehir FK takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri 14 Mayıs Salı günü, Beyoğlu GSStore, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı passolig çağrı merkezinden satışa sunulacaktır.

PFDK’nın 09.05.2019 tarihinde verdiği karar neticesinde; FDT’nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI 105, 106, 107, 108, 205, 206, 207, 208, GÜNEY KALE ARKASI 118, 119, 120, 121, 218, 219, 220, 221, BATI TRİBÜN 123, 124 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle taraftarlarımız dilelerse mevcut yerlerini passo.com.tr üzerinden transfer edebilirler.

Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2019-2020 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

Bilet satışları, 14 Mayıs Salı günü saat 15:00’da GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 15 Mayıs Çarşamba günü saat 11:00’da sadece GS Logolu passolig kartlarına 18 Mayıs Cumartesi 19:00’dan sonra Medipol Başakşehir kartı dışında tüm passolig kartlara satış yapılacaktır.

 • Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.
 • Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.
 • Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.
 • Türk Telekom Stadyumu Aslanlı yol gişeleri haftanın her günü 09:00 – 18:00 arası hizmet vermektedir.
 • Beyoğlu GSStore haftanın her günü 10:00 -22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
 • Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.
 • Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
 • Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
 • 0-6 yaş ücretsizdir.
 • E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.”

Galatasaray taraftarından Medipol Başakşehir maçına büyük hazırlık!

Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2019/05/13/galatasaray-basaksehir-macinin-biletleri-satisa-cikiyor

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.