Galatasaray başkanı Dursun Özbek'ten Igor Tudor açıklaması- Gs Tv

Url

Galatasaray başkanı Dursun Özbek, Igor Tudor ile yola devam edeceklerini açıkladı.

''Antrenör değişikliği söz konusu değil''

Salı günleri rutin toplantımız. Sportif AŞ ve derneğin yönetim kurulu toplanıyor. Bu akşam tekerlekli sandalye takımımızın gecesi var. Oraya gideceğiz. Rutin konuları konuştuk. Kulübümüzün son maçlarda gösterdiği performans hem taraftarı hem de yönetimi üzdü. Hatalarımızı tespit etmek, bu hataların tekrarlanmaması ve gereğinin yapılmasını konuştul. Teknik kadronun hatası varsa, dikkati çekilmek suretiyle uyarılar yapılacak. Antrenör dieğişikliği söz konusu değildir. Mühim olan yapılan hatalardan ders almak.

''Ezeli rakiplerimizin önündeyiz''

Puan farkı kapandı demek çok doğru olmaz. Ezeli rakiplerimizden 3 puan öndeyiz. Lig uzun bir maraton. Zaman zaman performansı etkileyen taktik hatalar ve performans düşüklüğü olabilir. Ama bunun çaresi sil baştan antrenör değişikliği olduğunu düşünmüyoruz.

''Tudor'un sezon başı performansı çok iyiydi''

Sayın Tudor'un lig başında gösterdiği performans çok iyiydi. Yapılan teknik hatalar neyse bunların bir daha yapılmamasını sağlamak. Taraftarın özlediği ve sezon başında izlediği Galatasaray'ı yeniden görmek istiyoruz.

Terim sözleri

Sayın Terim yalanladı. Terim ile görüşmedik. Böyle bir görüşme yok. Hem teknik kadroya hem de takımımıza olan inancımız tam.

Kaynak : http://www.fotospor.com/haber-galatasaray-baskani-dursun-ozbekten-igor-tudor-aciklamasi-272032

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.