İngiliz basınının gündeminde Galatasaray var! “Kelepir avcıları”- Gs Tv

Url

The Sun, Galatasaray’ın yaz transfer dönemi bilançosuna göz atarken kadroya dahil olan isimlerden yalnızca Christian Luyindama için Aslan bonservis bedeli ödedi. Luyindama dışında diğer transferlerde sarı-kırmızılıların kasasından kiralama bedeli çıktı.

KAP’a (Kamuyu Aydınlatma Platformu) transferlerin maliyetlerini bildiren Galatasaray, Transfermarkt’ın derlemesine göre transfere 9.1 milyon Euro harcarken 9.33 milyon Euro gelir elde etti. UEFA ile olan FFP anlaşması nedeniyle elde ettiği kiralama ve bonservis bedelleri kadar harcama yapabilen sarı-kırmızılılar Luyindama için 5 milyon Euro bonservis bedeli ödedi.

The Sun ise haberinde “Kelepir Avcıları: Galatasaray, Falcao ve Nzonzi de dahil olmak üzere imza attırdığı 12 oyuncu için yalnızca 4.5 milyon Pound ödeyerek transfer pazarından galip ayrıldı” başlığını kullandı. Haberde, Galatasaray’ın Avrupa piyasasının gözde isimlerinin de dahil olduğu 12 kişilik yeni transferlerden yalnızca Luyindama için bonservis bedeli ödediğine dikkat çekti.

  • Çılgın rakam! Ne Falcao ne Gustavo…

Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2019/09/04/ingiliz-basininin-gundeminde-galatasaray-var-kelepir-avcilari

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.