Gs Tv izle, Galatasaray tv izle, Gs Tv canlı seyret

Galatasaray Tv izle

Galatasaray Tv izle
17 Aralık 2015 - 23:41

Galatasaray Tv izle

Doğan grubu ile gerçekleştirilen bir sözleşme ile 15 Kasım 2006’da yayın hayatına başlamış ve 28 Mayıs 2009 tarihinde bu sözleşme feshedilmiştir. Günümüzde Digiturk, Galatasaray.org, Youtube ve Dailymotion üzerinden izlenebilen bir kanal olarak yayın hayatına devam ediyor.

Galatasaray Tv’nin Florya’da ve Ali Sami Yen’de olmak üzere 2 stüdyosu mevcuttur. 24 saat canlı yayın yapabilme kapasitesine sahiptir. Stüdyoların teknik donanımları konusunda Digiturk desteği bulunmaktadır. Galatasaray Tv izle seçeneklerinde bu yayın kolları mevcuttur.

Gs Tv Programları Ve İçerikleri

27 Ekim 2008 tarihinde RTÜK’ün lisansını iptal etmesi ile GS Tv, Digiturk üzerinden yayın yapmaya devam etmiştir. Galatasaray Spor Kulübü’nü ilgilendiren tüm gerçek haberleri, maçları, futbol ile alakalı gelişmeleri kanal kendi yayınları üzerinden izleyicilerine aktarmaktadır.

GS Tv canlı izle aramaları için internet sitesinden de yayın hizmeti sunmaktadır. Digiturk üzerinden yayın yapmaya başlaması ile önce ücretli yayın yapmış sonradan bunu iptal etmiştir.

10 Ağustos 2012 tarihinde GS Tv, yayın programlarını tamamen yenileyerek yeni yayın dönemine başlamıştır. 4 Mayıs 2015’ten itibaren de radyosu ile birlikte ortak yayınlara da geçiş yapmıştır. Kanal içerisinde 20’den fazla program yayını sağlanmaktadır. Gerçekleri Tarih Yazar adlı belgesel programı ile Galatasaray hakkında bilgiler verilirken,

Günaydın Cimbom, Ana Haber, Futboldan Da Öte, Sağlık Hayattır, İyi Geceler Cimbom gibi programları ile de hem takım hem de genel bilgiler hakkında haberler verilmektedir.

Ayrıca Sarı Kırmızı Deklanşör, Parçalı Sevda, Aslan Meclisi, Avrupa’dan Futbol, Mekteb-i Sultani, Hafta sonu Keyfi, Onların Dünyası ve Adanmış Hayatlar gibi programları ile de oldukça ilgi çekici yayınlar yapılmakta ve takım ile alakalı gelişmeler de aktarılmaktadır. Sadece futbol değil voleybol ve basketbol takımları için de programlar veriliyor.

Aynı zamanda Sarı Mı Kırmızı Mı adlı yarışma programı da mevcuttur. Programların düzenlenmesi için hem kamera önünde hem de kamera arkasında birçok insan çalışmaktadır.

Tam 7 adet sunucu kanal içerisinde görev sağlıyor. Can Erbesler, Melisa Çizmeci, Serem Tan, Deniz Gülen, Serbay Şenkal, Çağıl Özge Özkul ve Nazlı Öztürk şu an GS Tv’de sunucu olarak görev sağlayan isimlerdir. Yayın akışına göre sunacakları programlar her sene belirleniyor. GS Tv yayın akışı içerisinde her sene bu programlar ile birlikte, yeni yayınlar da eklenmektedir.

Maç Sonrası Yayın Hizmetleri

Galatasaray’ın her maçı sonrasında kanal içerisinde yayınlar gerçekleştiriliyor. Hem maçı değerlendirme anlamında hem de kaçıranlar için maç özeti yayınları veriliyor. Galatasaray maç özetleri sonrasında, ünlü spor yorumcuları ve takım içerisindeki yöneticiler birlikte maç hakkında değerlendirmeler sunuyor ve pozisyonlar tartışılıyor. Takımını o maçtan sonraki durumunun da konuşulması program içerisine dahildir.

Aynı zamanda mobil uygulaması ile de takım için takip olanağı sunulmakta. Bu yayınlar radyo programlarında da aynı şekilde gerçekleştirilmektedir. Galatasaray camiası, takımın her maçı sonucunda en doğru bilgilere ulaşmak ve değerlendirmeler ile maçı analiz etmek için GS Tv’yi kolaylıkla takip edebilir.

Gs Tv İle Ortak Olarak Youtube İçerikleri

GS Tv’de gerçekleştirilen yayınlara bağlı olarak, Youtube üzerinden takımın her gelişmesi ve haberleri de kendi hesabı üzerinden paylaşılmaktadır. Galatasaray Tv izle seçeneklerinde mutlaka Youtube de çıkacaktır.

Maç öncesi hazırlıklar, programlarda gerçekleştirilen konuşmalar, oyuncular hakkında bilgiler ve yönetimden gelen duyurular Youtube kanalında da aynı şekilde veriliyor.

İnternet ve bilgisayar gibi bir bağlantı ile kanalı takip etmek mümkün olacaktır. Herhangi bir abonelik ya da ücret söz konusu değildir. Galatasaray takımını ilgilendiren her haberin en gerçek hali hem kendi kanalında hem de Youtube gibi destekleyici kanallarında sunulmaktadır.

 

ANKET

Galatasaray Ligi Kaçıncı Tamamlar?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...